Konkurs w Zespole Szkół Nr 1

Utworzono dnia 16.02.2013

Pięć dziewczynek z grupy pięciolatków prowadzonej przez Katarzynę Sołohub i Izabelę Nuszkiewicz wzięło udział w konkursie muzycznym pt. „Zima, zima zima…” zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 1 w Kole z okazji Dnia Otwartych Drzwi. Dziewczynki wystąpiły w składzie: - Magdalena Frontczak, - Alicja Perkowska, - Laura Pietrzak, - Aleksandra Połatyńska, - Sara Rogowska, Dzieci zaprezentowały przed jury piosenkę pt. „Czarodziejski puch”, która okazała się przebojem, dzięki któremu zajęły I miejsce. Nasze zwyciężczynie otrzymały wspaniałe nagrody, a na zakończenie wystąpiły jeszcze raz prezentując swoje umiejętności artystyczne. W konkursie plastycznym pt. „Zimowy pejzaż” zostały nagrodzone dwie dziewczynki: - Sara Rogowska – nagroda główna, - Oliwia Szulgit – wyróżnienie. Naszym zwycięzcom GRATULUJEMY. Należy również nadmienić, iż Dzień Otwartych Drzwi zorganizowany przez Zespół Szkół nr 1 w Kole został zorganizowany znakomicie pod każdym względem. Zainteresowani mogli zwiedzać szkołę, brać udział w ciekawych zajęciach, konkursach i zabawach, oglądać świat przez mikroskop, uczestniczyć w widowiskowych doświadczeniach przyrodniczych, ćwiczyć pisanie i rysowanie, odkrywać niezliczone możliwości pracy i zabawy z tablicami interaktywnymi. Miłośnicy dawnych dziejów mogli zobaczyć pasowanie na rycerza, a miłośnicy kulinariów spróbować pizzy przygotowanej przez uczniów. Życzymy wszystkim szkołom takich prezentacji jakie poczynił Zespół Szkół nr 1 w Kole.

Konkurs w Zespole Szkół Nr 1

Utworzono dnia 29.01.2016, 12:14