"Hej kolęda, kolęda "

Utworzono dnia 14.12.2016

„Hej kolęda, kolęda” - rodzinne kolędowanie

W dniu 14.12.2016 r. odbyło się Rodzinne Kolędowanie. Podczas tego wydarzenia dzieci z grupy Jeżyki zaprezentowły różnorodny repertuar. Po występie artystycznym, dzieci podzieliły się opłatkiem ze swoimi rodzicami, składając sobie jak najserdeczniejsze życzenia. Niejednemu rodzicowi zakręciła się łza w oku.

Szanowni Rodzice oraz przyjaciele przedszkola ;-) Dziękujemy za Wasze zaangażowanie w tak ważnym wydarzeniu, za wyrazy uznania dla małych artystów, ciepłe słowa pod naszym adresem, a przede wszystkim za cudownie, razem spędzony ten przedświąteczny czas. Ogromnie dziękujemy Rodzicom za współudział w przygotowaniu poczęstunku. Jesteście Wielcy ;-) tak samo jak Wasze pociechy ;-) DZIĘKUJEMY!

Opracowała: Katarzyna Sołohub

"Hej kolęda, kolęda"

Utworzono dnia 07.02.2017, 17:30

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.