Maleńka przyszła Miłość

Utworzono dnia 12.01.2018

W dniu 2017.12.15 zorganizowały dla zaproszonych gości miłą niespodziankę świąteczną  wprowadzającą wszystkich  w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Przygotowały pod okiem swoich pań i z pomocą rodziców Uroczyste Jasełka "Maleńka przyszła MIłość", do których bardzo  pilnie się przygotowywały. Przedstawienie były wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem.  Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Na zakończenie wszyscy podzielili się opłatkiem. Dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie przygotowane upominki oraz zaprosiły na słodki poczęstunek. Wesołych i rodzinnych świąt!

Opracowała: Izabela Michalak

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.